Jste na těchto stránkách poprvé?
Narazili jste při prohlížení na nějakou chybu?

:: Historie ::

18. července 2004
  Opět se omlouvám za delší výpadek v aktualizacích a také za to, že se stále jen omlouvám. Na denní aktualizaci opravdu asi nestačím, ale budu dělat, co bude v mých silách... a dnes jeden nový track.
 
7. července 2004
  Pomalu ale jistě doháním ten skluz. Dnes dvě recenze + popis FastTrackeru v softwarové sekci gratis.
 
5. července 2004
  Omluva za další výpadky v aktualizacích. Včera byla neděle, tak po mě nikdo nemůže chtít, abych něco dělal (dyť to by bylo pomalu proti přírodě :), ale dneska jsem to už opravdu zanedbal. Když ono bylo tak hezky...
 
3. července 2004
  Včera jsem to nějak nestihl/zapoměl/vykašlal tak to dnes napravuji s dvěma recenzemi najednou.
 
30. června 2004
  Omlouvám se, zdá se, že několik posledních modulů umístěných na serveru Milenia (konkrétně Angel Without Wings, Soul For Money a New Era) nemohlo být dostupných díky mé chybě. Tenkrát jsem to po sobě nezkontroloval. Teď už by to mělo jít.
 
28. června 2004
  Znovu se omlouvám za tak nehoráznou prodlevu v aktualizacích těchto stránek. Pokusím se to teď trochu napravit.

Milenium se zase jednou pokouší postavit na nohy. Doufejme, že mu ty snahy vydrží déle než minule (což bylo asi měsíc a už je tomu téměř rok). Příspěvků se nahromadilo velmi slušné množství a abych se přinutil konečně je uveřejnit, vymyslel jsem si následující: každý den, počínaje dneškem (pondělí 28. června 2004) uveřejním jednu recenzi dokud budou nějaké zbývat. Také bych měl oprášit některé další rubriky. Začal jsem křísit softwarovou sekci. Zatím zde naleznete popis ModPlug Trackeru a časem přibudou další.
Milenium by také potřebovalo novou fasádu. Zatím si tím moc hlavu nelámu, ale kompletní redesign stránek se snad podaří nejpozději do konce roku.
V delším časovém horizontu také uvažuji o posledním přemístění stránek na placeny hosting od čehož si slibuji minimálně vyřešení problému s nedostupnými downloady ještě ze starého MujWEBu. Tam byly umísťovány všechny soubory ke stažení před přesunem na jiné servery kvůli nové dynamické podobě stránek. Před nějakým časem (myslím, ze více než před rokem) zmizely z MujWEBu větší soubory (zřejmě plánovaný zásah, o kterém ale nebyli uživatelé informováni). Na placeném hostingu s větším prostorem bych mohl tyto soubory znovu zpřístupnit.
Také velmi ocením vaše ohlasy, připomínky, kritiku. Například v případe nefunkčních odkazů na soubory jsem dostal jediný ohlas a teprve velmi nedávno. A to je ta hlavni funkce Milénia. Mám pak pocit, ze už to nikoho nezajímá a nemám chuť se do toho pouštět.

 
8. dubna 2004
  Axe shání hudbu pro svoje flash demo Real Life, které můžete shlédnout tady. Skladba by měla být asi 5 minut dlouhá. Můžete to taky zkusit.
 
19. března 2004
  Pořád se nějak nemohu dostat ke zrecenzování těch slíbených skladeb, za což vám dlužím omluvu, a tak zatím přidávám dva tracky, na něž mám recenze napsané už dlouho.
 
23. února 2004
  Už brzy to příjde. Na svou recenzi tu čeká více než dvacet skladeb od následujících autorů: D3, David, DJ Sphere, DJs Affair, DreamFacE, eye, fva, Kakan, Mania, NaRCo, Peyophone, Stanco a Steca... těšte se!
Pokud snad máte pocit, že v tomto seznamu chybíte, dejte vědět. Je velmi pravděpodobné, že jsem nějaký příspěvek přehlédl, založil nebo ztratil.
 
2. ledna 2004
  Střípky ze scény nejen hudební
Právě vrcholí hlasování do prosincového Complete Mod Compa ~ nové trancově taneční album Cyborg Jeffa: Let The Sun Shine ~ DeliPlayer 2 FINAL ~ poslední 28. číslo diskmagu Hugi ~ Trax In Space vrací úder - již brzy (Scene Zine #9) ~ Maz-Sound v novém ~ na CuteTranceGirls proběhlo vánoční compo a vyšlo již několik alb mixovaných z trancových skladeb vycházejících na CTG. ~ vrcholí Psycledelics Compo #4, tentokrát hardcore bez použití samplů nebo externích VST nástrojů...
 
<<1020vše>>
 

 

.:: rozcestník ::.
editorník | moduly | softík | hitparáda | servis | jukebox | anketa | interna | posílejte muziku | milenium
email: milenium.netmag@centrum.cz, milenium.netmag@email.cz | web: milenium.wz.cz
news 
11.9.2008
RIP Nectarine ... a nebo ne?
14. 4. 2008
nová verze klonu FastTrackeru II: Milky Tracker ... nyní open source!
31. července 2K5
Assembly 05, doporučuji sekci music.
Psycle 1.8
Trochu starší novinka: nové album Paniq - Neurons: Fire at Will
30. července 2005
MadTracker 2.5 final
22. května 2K5
MilkyTracker (300 kB) - testovací verze FT2 klonu pro Windows (via Modulez).
<<510vše>>

news-mail 
Pokud chcete být o každé větší změně na Mileniu informováni e-mailem, tak se zapiště do mailing-listu.

links 
hukot.yo.cz
www.reasonsite.com
www.dreamface.net
www.scene.cz
www.scene.cz/massage
www.trackers.cz
www.musicway.cz
Internetové radio
www.notecka.cz