Jste na těchto stránkách poprvé?
Narazili jste při prohlížení na nějakou chybu?

:: Historie ::

1. ledna 2004
  Přeji vám šťastný a úspěšný rok 2004.
 
24. prosince 2003
  Přeji vám fajn Vánoce i Silvestra
to jen tak, abyste věděli, že jsem ještě neumřel...
 
7. září 2003
  Omlouvám se, že zase nechávám Milenium ležet ladem. Věnoval jsem se teď jiným záležitostem. Brzy budu zpět s novými recenzemi.
 
30. července 2003
  Po více než týdnu po probuzení Milenia z komatu jsou tu další nové skladby, i když tentokrát jen čtyři. Dalšími novinkami jsou dva moduly od Awesoma v sekci import, které byste určitě neměli přehlédnout. A abyste měli co poslouchat, přidal jsem do jukeboxu moduly z Big Chipcompa #2. Nových skladeb v Mileniu nejen přibývá, ale bohužel i ubývá. Byl jsem nucen označit několik souborů za nedostupné a to zdaleka nejsou všechny. Jde o vzdálené soubory, které nejsou umístěny zde, ale na webech svých autorů. Ztratily se např. větší soubory z MujWEBu. Ono tady bude mnoho nedostupných souborů, tak pokud po nějakém toužíte a odkaz na něj nefunguje, napište, ať to mohu dát do pořádku.
A ještě něco: nová anketa. Přiznejte se, kde berete samply pro své skladby.
 
23. července 2003
  Včera jsem provedl pár změn. Zaprvé jsem zjistil, že ModPlug Plugin, ač nefunkční v posledních verzích Internet Exploreru, stále bez problémů pracuje v poslední Mozille a Opeře. Navíc jsem tady okoukal, že se dají moduly z Internetu streamovat pomocí WinAmpu. Proto se u tří nejnovějších modulů v Mileniu (a v jukeboxu) vedle tlačítka přehrát objevilo tlačítko m3u. Když na něj kliknete, pokud máte soubory .m3u asociovány s WinAmpem, spustí se přehrávání v tomto programu. Detailní informace najdete v jukeboxu.
*
A ještě něco, zdá se, že z MujWEBu zmizely, nebo byly odstraněny větší soubory. Hledám kam bych mohl archiv modulů, které jsou teď na starých stránkách na MujWEBu, přesunout. Je tu několik služeb nabízejících až podezřele velký prostor. Nerad bych je ale zase za půl roku stěhoval. Pípni.cz nabízí neuvěřitelných 500 MB a kvalitní administraci, ale za jakou cenu? Malá nízká rychlost, časté výpadky? Nevím, ale nechci to riskovat. On ani WebZdarma není bezchybný. Zatím nemám peněz na rozhazování, abych si platil doménu druhého řádu, jinak bych to hned udělal. Víte-li o lepším hostingu, spolehlivém, rychlém, kolem 100 MB prostoru, možnost odkazovat se na soubory od jinud a tak, dejte prosím vědět.
... Nebo kdyby mi někdo mohl nabídnout vlastní prostor na spolehlivém serveru. Jde jen o velikost, skladování stovky souborů celkově do 100 MB. Traffic je naprosto minimální.
 
21. července 2003
  Probuzení po zimním spánku? ...No, uvidíme.
A co je nového? Především 11 skladeb. Z čehož je 8 MPTrojek a 3 moduly (jeden RIP, více v recenzi).
Dále pak předělaná softwarová sekce. Zatím toho moc nenabízí, ale v nejbližší době doplním ke každému z programů popisy a recenze. Mezi dalšími úpravami najdete třeba aktualizovanou podobu učebnice ve FastTrackeru. Sice jsem nenapsal další pokračování, ale upravil jsem vzhled, doplnil pár informací a vytvořil stahovatelnou verzi v podobě jediného souboru. Další aktualizace, stejně jako nové moduly budou brzy následovat.
 
27. března 2003
  Je to už dlouho...
 
1. ledna 2003
  Vítejte v roce 2003!
Přicházím s další nápravou věcí na Mileniu odfláknutých. Zprovoznil jsem odkazy na moduly v rubrikách Retro a Import a také jsem přidal pár nových. Opravil jsem chybu ve zobrazoivání detailů o skaldbách a snažím se postupně zprovoznit nebo alespoň označit nefunkční odkazy na skladby.
Ono nefunkčních odkazů je tu až hamba, tak prosím, pokud na nějaký takový narazíte, prosím pošlete zprávu z formuláře zde... nestyďte se, je to anonymní.
 
30. prosince 2002
  Za sebe i za Milenium přeji vám všem hodně štěstí do nadcházejícího nového roku.
Konečně jsem se dostal k nějaké té práci na Mileniu a tak bych vám rád představil šest nových skladeb... od čtyřech různých autorů... z nichž jen jedno je modul :-)
Kromě nových příspěvků jsem také zapracoval na některých vedlejších částech těchto stránek. Předně jsem upravil vzhled stránek pro Mozillu, tak aby se zobrazovali stejně jako v IE (konečně). Dále jsem aktualizoval odkazy v Softíku (konečně) a také odkazy na samply, která najdete v Servisu (konečně), který má také vylepšený vzhled. Doufám, že se budou změny a vylepšení, kterých bude ještě přibývat líbit...
Čím dál, tím více mám pocit, že volba WebZradma pro hosting nebyl zrovna nejšťastnější tah. Výpadky jsou zde téměř na denním pořádku. Prosím vás proto o trpělivost. ?Když to nejde dneska, tak to, snad, pude zejtra.?
 
23. listopadu 2002
  Nový mail: info@milenium.wz.cz. Pište... až zjistím jak si ty maily stáhnout, tak si to možná i přečtu :-)
 
<<1020vše>>
 

 

.:: rozcestník ::.
editorník | moduly | softík | hitparáda | servis | jukebox | anketa | interna | posílejte muziku | milenium
email: milenium.netmag@centrum.cz, milenium.netmag@email.cz | web: milenium.wz.cz
news 
11.9.2008
RIP Nectarine ... a nebo ne?
14. 4. 2008
nová verze klonu FastTrackeru II: Milky Tracker ... nyní open source!
31. července 2K5
Assembly 05, doporučuji sekci music.
Psycle 1.8
Trochu starší novinka: nové album Paniq - Neurons: Fire at Will
30. července 2005
MadTracker 2.5 final
22. května 2K5
MilkyTracker (300 kB) - testovací verze FT2 klonu pro Windows (via Modulez).
<<510vše>>

news-mail 
Pokud chcete být o každé větší změně na Mileniu informováni e-mailem, tak se zapiště do mailing-listu.

links 
hukot.yo.cz
www.reasonsite.com
www.dreamface.net
www.scene.cz
www.scene.cz/massage
www.trackers.cz
www.musicway.cz
Internetové radio
www.notecka.cz