Jste na těchto stránkách poprvé?
Narazili jste při prohlížení na nějakou chybu?

:: Historie ::

18. července 2004
  Opět se omlouvám za delší výpadek v aktualizacích a také za to, že se stále jen omlouvám. Na denní aktualizaci opravdu asi nestačím, ale budu dělat, co bude v mých silách... a dnes jeden nový track.
 
7. července 2004
  Pomalu ale jistě doháním ten skluz. Dnes dvě recenze + popis FastTrackeru v softwarové sekci gratis.
 
5. července 2004
  Omluva za další výpadky v aktualizacích. Včera byla neděle, tak po mě nikdo nemůže chtít, abych něco dělal (dyť to by bylo pomalu proti přírodě :), ale dneska jsem to už opravdu zanedbal. Když ono bylo tak hezky...
 
3. července 2004
  Včera jsem to nějak nestihl/zapoměl/vykašlal tak to dnes napravuji s dvěma recenzemi najednou.
 
30. června 2004
  Omlouvám se, zdá se, že několik posledních modulů umístěných na serveru Milenia (konkrétně Angel Without Wings, Soul For Money a New Era) nemohlo být dostupných díky mé chybě. Tenkrát jsem to po sobě nezkontroloval. Teď už by to mělo jít.
 
28. června 2004
  Znovu se omlouvám za tak nehoráznou prodlevu v aktualizacích těchto stránek. Pokusím se to teď trochu napravit.

Milenium se zase jednou pokouší postavit na nohy. Doufejme, že mu ty snahy vydrží déle než minule (což bylo asi měsíc a už je tomu téměř rok). Příspěvků se nahromadilo velmi slušné množství a abych se přinutil konečně je uveřejnit, vymyslel jsem si následující: každý den, počínaje dneškem (pondělí 28. června 2004) uveřejním jednu recenzi dokud budou nějaké zbývat. Také bych měl oprášit některé další rubriky. Začal jsem křísit softwarovou sekci. Zatím zde naleznete popis ModPlug Trackeru a časem přibudou další.
Milenium by také potřebovalo novou fasádu. Zatím si tím moc hlavu nelámu, ale kompletní redesign stránek se snad podaří nejpozději do konce roku.
V delším časovém horizontu také uvažuji o posledním přemístění stránek na placeny hosting od čehož si slibuji minimálně vyřešení problému s nedostupnými downloady ještě ze starého MujWEBu. Tam byly umísťovány všechny soubory ke stažení před přesunem na jiné servery kvůli nové dynamické podobě stránek. Před nějakým časem (myslím, ze více než před rokem) zmizely z MujWEBu větší soubory (zřejmě plánovaný zásah, o kterém ale nebyli uživatelé informováni). Na placeném hostingu s větším prostorem bych mohl tyto soubory znovu zpřístupnit.
Také velmi ocením vaše ohlasy, připomínky, kritiku. Například v případe nefunkčních odkazů na soubory jsem dostal jediný ohlas a teprve velmi nedávno. A to je ta hlavni funkce Milénia. Mám pak pocit, ze už to nikoho nezajímá a nemám chuť se do toho pouštět.

 
8. dubna 2004
  Axe shání hudbu pro svoje flash demo Real Life, které můžete shlédnout tady. Skladba by měla být asi 5 minut dlouhá. Můžete to taky zkusit.
 
19. března 2004
  Pořád se nějak nemohu dostat ke zrecenzování těch slíbených skladeb, za což vám dlužím omluvu, a tak zatím přidávám dva tracky, na něž mám recenze napsané už dlouho.
 
23. února 2004
  Už brzy to příjde. Na svou recenzi tu čeká více než dvacet skladeb od následujících autorů: D3, David, DJ Sphere, DJs Affair, DreamFacE, eye, fva, Kakan, Mania, NaRCo, Peyophone, Stanco a Steca... těšte se!
Pokud snad máte pocit, že v tomto seznamu chybíte, dejte vědět. Je velmi pravděpodobné, že jsem nějaký příspěvek přehlédl, založil nebo ztratil.
 
2. ledna 2004
  Střípky ze scény nejen hudební
Právě vrcholí hlasování do prosincového Complete Mod Compa ~ nové trancově taneční album Cyborg Jeffa: Let The Sun Shine ~ DeliPlayer 2 FINAL ~ poslední 28. číslo diskmagu Hugi ~ Trax In Space vrací úder - již brzy (Scene Zine #9) ~ Maz-Sound v novém ~ na CuteTranceGirls proběhlo vánoční compo a vyšlo již několik alb mixovaných z trancových skladeb vycházejících na CTG. ~ vrcholí Psycledelics Compo #4, tentokrát hardcore bez použití samplů nebo externích VST nástrojů...
 
1. ledna 2004
  Přeji vám šťastný a úspěšný rok 2004.
 
24. prosince 2003
  Přeji vám fajn Vánoce i Silvestra
to jen tak, abyste věděli, že jsem ještě neumřel...
 
7. září 2003
  Omlouvám se, že zase nechávám Milenium ležet ladem. Věnoval jsem se teď jiným záležitostem. Brzy budu zpět s novými recenzemi.
 
30. července 2003
  Po více než týdnu po probuzení Milenia z komatu jsou tu další nové skladby, i když tentokrát jen čtyři. Dalšími novinkami jsou dva moduly od Awesoma v sekci import, které byste určitě neměli přehlédnout. A abyste měli co poslouchat, přidal jsem do jukeboxu moduly z Big Chipcompa #2. Nových skladeb v Mileniu nejen přibývá, ale bohužel i ubývá. Byl jsem nucen označit několik souborů za nedostupné a to zdaleka nejsou všechny. Jde o vzdálené soubory, které nejsou umístěny zde, ale na webech svých autorů. Ztratily se např. větší soubory z MujWEBu. Ono tady bude mnoho nedostupných souborů, tak pokud po nějakém toužíte a odkaz na něj nefunguje, napište, ať to mohu dát do pořádku.
A ještě něco: nová anketa. Přiznejte se, kde berete samply pro své skladby.
 
23. července 2003
  Včera jsem provedl pár změn. Zaprvé jsem zjistil, že ModPlug Plugin, ač nefunkční v posledních verzích Internet Exploreru, stále bez problémů pracuje v poslední Mozille a Opeře. Navíc jsem tady okoukal, že se dají moduly z Internetu streamovat pomocí WinAmpu. Proto se u tří nejnovějších modulů v Mileniu (a v jukeboxu) vedle tlačítka přehrát objevilo tlačítko m3u. Když na něj kliknete, pokud máte soubory .m3u asociovány s WinAmpem, spustí se přehrávání v tomto programu. Detailní informace najdete v jukeboxu.
*
A ještě něco, zdá se, že z MujWEBu zmizely, nebo byly odstraněny větší soubory. Hledám kam bych mohl archiv modulů, které jsou teď na starých stránkách na MujWEBu, přesunout. Je tu několik služeb nabízejících až podezřele velký prostor. Nerad bych je ale zase za půl roku stěhoval. Pípni.cz nabízí neuvěřitelných 500 MB a kvalitní administraci, ale za jakou cenu? Malá nízká rychlost, časté výpadky? Nevím, ale nechci to riskovat. On ani WebZdarma není bezchybný. Zatím nemám peněz na rozhazování, abych si platil doménu druhého řádu, jinak bych to hned udělal. Víte-li o lepším hostingu, spolehlivém, rychlém, kolem 100 MB prostoru, možnost odkazovat se na soubory od jinud a tak, dejte prosím vědět.
... Nebo kdyby mi někdo mohl nabídnout vlastní prostor na spolehlivém serveru. Jde jen o velikost, skladování stovky souborů celkově do 100 MB. Traffic je naprosto minimální.
 
21. července 2003
  Probuzení po zimním spánku? ...No, uvidíme.
A co je nového? Především 11 skladeb. Z čehož je 8 MPTrojek a 3 moduly (jeden RIP, více v recenzi).
Dále pak předělaná softwarová sekce. Zatím toho moc nenabízí, ale v nejbližší době doplním ke každému z programů popisy a recenze. Mezi dalšími úpravami najdete třeba aktualizovanou podobu učebnice ve FastTrackeru. Sice jsem nenapsal další pokračování, ale upravil jsem vzhled, doplnil pár informací a vytvořil stahovatelnou verzi v podobě jediného souboru. Další aktualizace, stejně jako nové moduly budou brzy následovat.
 
27. března 2003
  Je to už dlouho...
 
1. ledna 2003
  Vítejte v roce 2003!
Přicházím s další nápravou věcí na Mileniu odfláknutých. Zprovoznil jsem odkazy na moduly v rubrikách Retro a Import a také jsem přidal pár nových. Opravil jsem chybu ve zobrazoivání detailů o skaldbách a snažím se postupně zprovoznit nebo alespoň označit nefunkční odkazy na skladby.
Ono nefunkčních odkazů je tu až hamba, tak prosím, pokud na nějaký takový narazíte, prosím pošlete zprávu z formuláře zde... nestyďte se, je to anonymní.
 
30. prosince 2002
  Za sebe i za Milenium přeji vám všem hodně štěstí do nadcházejícího nového roku.
Konečně jsem se dostal k nějaké té práci na Mileniu a tak bych vám rád představil šest nových skladeb... od čtyřech různých autorů... z nichž jen jedno je modul :-)
Kromě nových příspěvků jsem také zapracoval na některých vedlejších částech těchto stránek. Předně jsem upravil vzhled stránek pro Mozillu, tak aby se zobrazovali stejně jako v IE (konečně). Dále jsem aktualizoval odkazy v Softíku (konečně) a také odkazy na samply, která najdete v Servisu (konečně), který má také vylepšený vzhled. Doufám, že se budou změny a vylepšení, kterých bude ještě přibývat líbit...
Čím dál, tím více mám pocit, že volba WebZradma pro hosting nebyl zrovna nejšťastnější tah. Výpadky jsou zde téměř na denním pořádku. Prosím vás proto o trpělivost. ?Když to nejde dneska, tak to, snad, pude zejtra.?
 
23. listopadu 2002
  Nový mail: info@milenium.wz.cz. Pište... až zjistím jak si ty maily stáhnout, tak si to možná i přečtu :-)
 
<<1020vše>>
 

 

.:: rozcestník ::.
editorník | moduly | softík | hitparáda | servis | jukebox | anketa | interna | posílejte muziku | milenium
email: milenium.netmag@centrum.cz, milenium.netmag@email.cz | web: milenium.wz.cz
news 
11.9.2008
RIP Nectarine ... a nebo ne?
14. 4. 2008
nová verze klonu FastTrackeru II: Milky Tracker ... nyní open source!
31. července 2K5
Assembly 05, doporučuji sekci music.
Psycle 1.8
Trochu starší novinka: nové album Paniq - Neurons: Fire at Will
30. července 2005
MadTracker 2.5 final
22. května 2K5
MilkyTracker (300 kB) - testovací verze FT2 klonu pro Windows (via Modulez).
<<510vše>>

news-mail 
Pokud chcete být o každé větší změně na Mileniu informováni e-mailem, tak se zapiště do mailing-listu.

links 
hukot.yo.cz
www.reasonsite.com
www.dreamface.net
www.scene.cz
www.scene.cz/massage
www.trackers.cz
www.musicway.cz
Internetové radio
www.notecka.cz